-
Eurital Hvide brækkede jordnødder 2,5kg
Normalpris €12,49 EURUdsalgspris €12,49 EUR NormalprisStykpris €5,00 pr. kg -
Eurital Hvide brækkede jordnødder 5kg
Normalpris €21,39 EURUdsalgspris €21,39 EUR NormalprisStykpris €4,28 pr. kg -
Eurital Rød Fransk Majs 5 kg
Normalpris €12,39 EURUdsalgspris €12,39 EUR NormalprisStykpris €2,48 pr. kg -
Eurital Foder Hamp 5kg
Normalpris €23,39 EURUdsalgspris €23,39 EUR NormalprisStykpris €4,68 pr. kg -
Eurital Gule Ærter 5kg
Normalpris €10,39 EURUdsalgspris €10,39 EUR NormalprisStykpris €2,08 pr. kg -
Eurital Foder Hamp 2,5 kg
Normalpris €12,39 EURUdsalgspris €12,39 EUR NormalprisStykpris €4,96 pr. kg -
Eurital Gule ærter 2,5kg
Normalpris €5,39 EURUdsalgspris €5,39 EUR NormalprisStykpris €2,16 pr. kg -
Eurital Paddy ris 2,5 kg
Normalpris €6,59 EURUdsalgspris €6,59 EUR NormalprisStykpris €2,64 pr. kg -
Eurital Paddy ris 5 kg
Normalpris €12,79 EURUdsalgspris €12,79 EUR NormalprisStykpris €2,56 pr. kg -
Eurital Milokorn Rød 5 kg
Normalpris €7,39 EURUdsalgspris €7,39 EUR NormalprisStykpris €1,48 pr. kg -
Eurital byg 5 kg
Normalpris €9,19 EURUdsalgspris €9,19 EUR NormalprisStykpris €1,84 pr. kg -
Eurital byg 2,5 kg
Normalpris €4,89 EURUdsalgspris €4,89 EUR NormalprisStykpris €1,96 pr. kg