-
Pluimveedrinkbak met schroefdop witgroen 1l (C01)
Normale prijs €3,69 EURAanbiedingsprijs €3,69 EUR Normale prijsEenheidsprijs per -
Eurital Gele Erwten 2,5kg
Normale prijs €5,39 EURAanbiedingsprijs €5,39 EUR Normale prijsEenheidsprijs €2,16 per kg -
Eurital gemalen haver 5 kg
Normale prijs €9,29 EURAanbiedingsprijs €9,29 EUR Normale prijsEenheidsprijs €1,86 per kg -
Eurital Gestreepte Zonnebloempitten 5kg voor Vogels en Huisdieren
Normale prijs €15,59 EURAanbiedingsprijs €15,59 EUR Normale prijsEenheidsprijs €3,12 per kg -
Eurital Gritmix 2,5 kg
Normale prijs €9,29 EURAanbiedingsprijs €9,29 EUR Normale prijsEenheidsprijs €3,72 per kg -
Eurital Grote Parkiet Basis Mix
Normale prijs Vanaf €5,89 EURAanbiedingsprijs Vanaf €5,89 EUR Normale prijsEenheidsprijs €5,89 per kg -
Eurital Havervlokken 2,5 kg
Normale prijs Vanaf €5,39 EURAanbiedingsprijs Vanaf €5,39 EUR Normale prijsEenheidsprijs €2,16 per kg -
Eurital haverkorrels 2,5 kg
Normale prijs €5,39 EURAanbiedingsprijs €5,39 EUR Normale prijsEenheidsprijs €2,16 per kg -
1 x handspatel 16 cm breed groen (A11)
Normale prijs €4,49 EURAanbiedingsprijs €4,49 EUR Normale prijsEenheidsprijs per -
1 x handspatel 20 cm breed groen (A12)
Normale prijs €4,59 EURAanbiedingsprijs €4,59 EUR Normale prijsEenheidsprijs per -
Eurital Health Elixier 500 ml – Kräuter-Ergänzungsfuttermittel für Tauben
Normale prijs €20,09 EURAanbiedingsprijs €20,09 EUR Normale prijsEenheidsprijs €40,18 per l -
Eurital kruidenmix 16 kruiden 1kg (2x500g) - aanvullend diervoeder voor dieren
Normale prijs €26,89 EURAanbiedingsprijs €26,89 EUR Normale prijsEenheidsprijs €26,89 per kg -
Eurital Gierst Geel 2,5 kg
Normale prijs €5,39 EURAanbiedingsprijs €5,39 EUR Normale prijsEenheidsprijs €2,16 per kg -
Drinkbak met draagring en bajonetsluiting 3,5 liter (blauw-wit) (A24)
Normale prijs €8,49 EURAanbiedingsprijs €8,49 EUR Normale prijsEenheidsprijs per -
Eurital Japanse gierst
Normale prijs Vanaf €9,19 EURAanbiedingsprijs Vanaf €9,19 EUR Normale prijsEenheidsprijs €3,68 per kg