-
Eurital knust havre 2,5 kg - Højkvalitets enkeltfoder til dyr
Normalpris €4,79 EURUdsalgspris €4,79 EUR NormalprisStykpris €1,92 pr. kg -
Eurital Milokorn Rød 2,5 kg
Normalpris €3,89 EURUdsalgspris €3,89 EUR NormalprisStykpris €1,56 pr. kg -
Eurital Hirse Rød 2,5 kg
Normalpris €6,39 EURUdsalgspris €6,39 EUR NormalprisStykpris €2,56 pr. kg -
Eurital havrekerner 5 kg
Normalpris €9,69 EURUdsalgspris €9,69 EUR NormalprisStykpris €1,94 pr. kg -
Eurital Hirse Rød 5 kg
Normalpris €12,09 EURUdsalgspris €12,09 EUR NormalprisStykpris €2,42 pr. kg -
Eurital Derby Havre 2,5 kg
Normalpris €5,39 EURUdsalgspris €5,39 EUR NormalprisStykpris €2,16 pr. kg -
Eurital Sort Havre 5 kg
Normalpris €9,69 EURUdsalgspris €9,69 EUR NormalprisStykpris €1,94 pr. kg -
Eurital Sort havre 2,5 kg
Normalpris €5,39 EURUdsalgspris €5,39 EUR NormalprisStykpris €2,16 pr. kg -
Eurital havrekerner 2,5 kg
Normalpris €5,39 EURUdsalgspris €5,39 EUR NormalprisStykpris €2,16 pr. kg -
Eurital Rød Fransk Majs 5 kg
Normalpris €12,39 EURUdsalgspris €12,39 EUR NormalprisStykpris €2,48 pr. kg -
Eurital Majsflager 2,5 kg
Normalpris Fra €3,99 EURUdsalgspris Fra €3,99 EUR NormalprisStykpris €1,60 pr. kg -
Eurital knækket majs 2,5 kg - knækket majs
Normalpris Fra €5,89 EURUdsalgspris Fra €5,89 EUR NormalprisStykpris €2,36 pr. kg -
Eurital Milokorn Rød 5 kg
Normalpris €7,39 EURUdsalgspris €7,39 EUR NormalprisStykpris €1,48 pr. kg -
Eurital Hirse Gul 2,5 kg
Normalpris €5,39 EURUdsalgspris €5,39 EUR NormalprisStykpris €2,16 pr. kg -
Eurital gul kolbehirse, 5kg
Normalpris €36,39 EURUdsalgspris €36,39 EUR NormalprisStykpris €7,28 pr. kg