-
Eurital Sort majs 2,5 kg
Normalpris €6,39 EURUdsalgspris €6,39 EUR NormalprisStykpris €2,56 pr. kg -
Eurital Derby Havre 5 kg
Normalpris €10,69 EURUdsalgspris €10,69 EUR NormalprisStykpris €2,14 pr. kg -
Bordeaux Mais rot für Tauben Eurital 5 kg Einzelfuttermittel
Normalpris €12,39 EURUdsalgspris €12,39 EUR NormalprisStykpris €2,48 pr. kg -
Eurital Bordeaux Majs rød 2.5 kg
Normalpris €6,39 EURUdsalgspris €6,39 EUR NormalprisStykpris €2,56 pr. kg -
Eurital Sort majs 5 kg
Normalpris €12,39 EURUdsalgspris €12,39 EUR NormalprisStykpris €2,48 pr. kg -
Eurital Yellow Crisp Majs 5 kg
Normalpris €9,69 EURUdsalgspris €9,69 EUR NormalprisStykpris €1,94 pr. kg -
Eurital Yellow Crisp Majs 2,5 kg
Normalpris €5,39 EURUdsalgspris €5,39 EUR NormalprisStykpris €2,16 pr. kg -
Eurital Rød Fransk Majs 2,5 kg
Normalpris €6,39 EURUdsalgspris €6,39 EUR NormalprisStykpris €2,56 pr. kg -
Eurital Hirse Gul 5 kg
Normalpris €10,19 EURUdsalgspris €10,19 EUR NormalprisStykpris €2,04 pr. kg -
Eurital Kolbehirse gul 1kg - Lækkerbisken til fugle
Normalpris €7,49 EURUdsalgspris €7,49 EUR NormalprisStykpris €7,49 pr. kg -
Eurital rød fransk kolbehirse 1kg
Normalpris €11,79 EURUdsalgspris €11,79 EUR NormalprisStykpris €11,79 pr. kg -
Eurital Fransk hirse rød, 5 kg
Normalpris €50,39 EURUdsalgspris €50,39 EUR NormalprisStykpris €10,08 pr. kg -
Eurital rød kolbehirse til fugle, 1kg
Normalpris €8,49 EURUdsalgspris €8,49 EUR NormalprisStykpris €8,49 pr. kg -
Eurital Fransk gul hirse, 2 kg
Normalpris €20,19 EURUdsalgspris €20,19 EUR NormalprisStykpris €10,10 pr. kg -
Eurital Japan hirse
Normalpris Fra €9,19 EURUdsalgspris Fra €9,19 EUR NormalprisStykpris €3,68 pr. kg