-
Eurital Grønne ærter 2,5kg
Normalpris €5,89 EURUdsalgspris €5,89 EUR NormalprisStykpris €2,36 pr. kg -
Eurital vikke 2,5 kg
Normalpris €5,99 EURUdsalgspris €5,99 EUR NormalprisStykpris €2,40 pr. kg -
Eurital Katjangbønner 2,5 kg
Normalpris €9,59 EURUdsalgspris €9,59 EUR NormalprisStykpris €3,84 pr. kg -
Eurital Katjangbønner 5 kg
Normalpris €18,29 EURUdsalgspris €18,29 EUR NormalprisStykpris €3,66 pr. kg -
Eurital sojabønner ristet 2,5 kg
Normalpris €6,89 EURUdsalgspris €6,89 EUR NormalprisStykpris €2,76 pr. kg -
Eurital sojabønner ristet 5 kg
Normalpris €12,89 EURUdsalgspris €12,89 EUR NormalprisStykpris €2,58 pr. kg -
Eurital Gule ærter 2,5kg
Normalpris €5,39 EURUdsalgspris €5,39 EUR NormalprisStykpris €2,16 pr. kg -
Eurital Gule Ærter 5kg
Normalpris €10,39 EURUdsalgspris €10,39 EUR NormalprisStykpris €2,08 pr. kg -
Eurital Grønne ærter 5kg
Normalpris €10,79 EURUdsalgspris €10,79 EUR NormalprisStykpris €2,16 pr. kg -
Eurital vikke 5 kg
Normalpris €11,69 EURUdsalgspris €11,69 EUR NormalprisStykpris €2,34 pr. kg