-
Eurital Mælketistelfrø 5 Kg
Normalpris €17,19 EURUdsalgspris €17,19 EUR NormalprisStykpris €3,44 pr. kg -
Eurital Grønne ærter 2,5kg
Normalpris €5,89 EURUdsalgspris €5,89 EUR NormalprisStykpris €2,36 pr. kg -
Eurital hørfrø / hørfrø guld gul 5kg
Normalpris €18,59 EURUdsalgspris €18,59 EUR NormalprisStykpris €3,72 pr. kg -
Eurital Sort majs 2,5 kg
Normalpris €6,39 EURUdsalgspris €6,39 EUR NormalprisStykpris €2,56 pr. kg -
Eurital Mariatidsel frø 2,5 kg
Normalpris €9,59 EURUdsalgspris €9,59 EUR NormalprisStykpris €3,84 pr. kg -
Bordeaux Mais rot für Tauben Eurital 5 kg Einzelfuttermittel
Normalpris €12,39 EURUdsalgspris €12,39 EUR NormalprisStykpris €2,48 pr. kg -
Eurital Sorte solsikkekerner 2,5kg Energikilde til fugle
Normalpris €7,79 EURUdsalgspris €7,79 EUR NormalprisStykpris €3,12 pr. kg -
Eurital Yellow Crisp Majs 2,5 kg
Normalpris €5,39 EURUdsalgspris €5,39 EUR NormalprisStykpris €2,16 pr. kg -
Eurital Bordeaux Majs rød 2.5 kg
Normalpris €6,39 EURUdsalgspris €6,39 EUR NormalprisStykpris €2,56 pr. kg -
Eurital Raps / Rapsfrø / Rapsfrø sort 5 kg
Normalpris €11,19 EURUdsalgspris €11,19 EUR NormalprisStykpris €2,24 pr. kg -
Eurital Rød Fransk Majs 2,5 kg
Normalpris €6,39 EURUdsalgspris €6,39 EUR NormalprisStykpris €2,56 pr. kg -
Eurital Kardisaat / Cardysaat 2,5kg
Normalpris €6,79 EURUdsalgspris €6,79 EUR NormalprisStykpris €2,72 pr. kg -
Eurital Derby Havre 5 kg
Normalpris €10,69 EURUdsalgspris €10,69 EUR NormalprisStykpris €2,14 pr. kg -
Eurital Yellow Crisp Majs 5 kg
Normalpris €9,69 EURUdsalgspris €9,69 EUR NormalprisStykpris €1,94 pr. kg -
Eurital raps / rapsfrø / sorte rapsfrø 2,5 kg
Normalpris €6,29 EURUdsalgspris €6,29 EUR NormalprisStykpris €2,52 pr. kg