-
Eurital Derby Havre 2,5 kg
Normalpris €5,39 EURUdsalgspris €5,39 EUR NormalprisStykpris €2,16 pr. kg -
Eurital byg 2,5 kg
Normalpris €4,89 EURUdsalgspris €4,89 EUR NormalprisStykpris €1,96 pr. kg -
Eurital Grønne ærter 5kg
Normalpris €10,79 EURUdsalgspris €10,79 EUR NormalprisStykpris €2,16 pr. kg -
Eurital Kardisaat / Cardysaat 5kg
Normalpris €12,69 EURUdsalgspris €12,69 EUR NormalprisStykpris €2,54 pr. kg -
Eurital Majsflager 2,5 kg
Normalpris Fra €3,99 EURUdsalgspris Fra €3,99 EUR NormalprisStykpris €1,60 pr. kg -
Eurital hørfrø / hørfrø guld gul 2,5kg
Normalpris €9,69 EURUdsalgspris €9,69 EUR NormalprisStykpris €3,88 pr. kg -
Eurital Milokorn Rød 2,5 kg
Normalpris €3,89 EURUdsalgspris €3,89 EUR NormalprisStykpris €1,56 pr. kg -
Eurital Paddy ris 2,5 kg
Normalpris €6,59 EURUdsalgspris €6,59 EUR NormalprisStykpris €2,64 pr. kg -
Eurital Paddy ris 5 kg
Normalpris €12,79 EURUdsalgspris €12,79 EUR NormalprisStykpris €2,56 pr. kg -
Eurital Katjangbønner 2,5 kg
Normalpris €9,59 EURUdsalgspris €9,59 EUR NormalprisStykpris €3,84 pr. kg -
Eurital Katjangbønner 5 kg
Normalpris €18,29 EURUdsalgspris €18,29 EUR NormalprisStykpris €3,66 pr. kg -
Eurital Gule Ærter 5kg
Normalpris €10,39 EURUdsalgspris €10,39 EUR NormalprisStykpris €2,08 pr. kg -
Eurital Milokorn Rød 5 kg
Normalpris €7,39 EURUdsalgspris €7,39 EUR NormalprisStykpris €1,48 pr. kg -
Eurital vikke 5 kg
Normalpris €11,69 EURUdsalgspris €11,69 EUR NormalprisStykpris €2,34 pr. kg -
Eurital Hvide brækkede jordnødder 2,5kg
Normalpris €12,49 EURUdsalgspris €12,49 EUR NormalprisStykpris €5,00 pr. kg