-
Eurital Sijs & Goudvink Mix
Normale prijs Vanaf €7,39 EURAanbiedingsprijs Vanaf €7,39 EUR Normale prijsEenheidsprijs €7,39 per kg -
Eurital koolzaad / raapzaad / zwart koolzaad 5 kg
Normale prijs €11,19 EURAanbiedingsprijs €11,19 EUR Normale prijsEenheidsprijs €2,24 per kg -
Eurital koolzaad / raapzaad / zwart koolzaad 2,5 kg
Normale prijs €6,29 EURAanbiedingsprijs €6,29 EUR Normale prijsEenheidsprijs €2,52 per kg -
Deli Nature Nr. 80 - Kanarien ohne Rübsen 20kg
Normale prijs €35,39 EURAanbiedingsprijs €35,39 EUR Normale prijsEenheidsprijs €1,77 per kg -
Eurital Canarische Koolzaad Plus
Normale prijs Vanaf €6,29 EURAanbiedingsprijs Vanaf €6,29 EUR Normale prijsEenheidsprijs €6,29 per kg -
Deli Nature Nr. 50 Canarische Basis 20 kg
Normale prijs €29,69 EURAanbiedingsprijs €29,69 EUR Normale prijsEenheidsprijs €1,48 per kg -
Eurital Kanarie Mix
Normale prijs Vanaf €6,49 EURAanbiedingsprijs Vanaf €6,49 EUR Normale prijsEenheidsprijs €6,49 per kg -
Eurital Kanariezaad 2,5 kg
Normale prijs €7,49 EURAanbiedingsprijs €7,49 EUR Normale prijsEenheidsprijs €3,00 per kg -
Eurital Kanariezaad 5 kg
Normale prijs €13,79 EURAanbiedingsprijs €13,79 EUR Normale prijsEenheidsprijs €2,76 per kg