-
Refona Mite Booster Nachfüllpatrone mit Raubmilben
Normale prijs €4,70 EURAanbiedingsprijs €4,70 EUR Normale prijsEenheidsprijs per -
Refona Mite Booster Komplett-Set – Halter mit Raubmilben-Patrone
Normale prijs €7,00 EURAanbiedingsprijs €7,00 EUR Normale prijsEenheidsprijs per -
Raubmilben Dutchy's 10.000 von Refona – biologisch gegen Rote Vogelmilbe
Normale prijs €39,80 EURAanbiedingsprijs €39,80 EUR Normale prijsEenheidsprijs per -
Raubmilben Dutchy's 5.000 von Refona – biologisch gegen Rote Vogelmilbe
Normale prijs €24,10 EURAanbiedingsprijs €24,10 EUR Normale prijsEenheidsprijs per -
Raubmilben Dutchy's 2.500 von Refona – biologisch gegen Rote Vogelmilbe
Normale prijs €15,20 EURAanbiedingsprijs €15,20 EUR Normale prijsEenheidsprijs per -
Eurital vogelzand met limoen & anijs
Normale prijs Vanaf €5,69 EURAanbiedingsprijs Vanaf €5,69 EUR Normale prijsEenheidsprijs €0,77 per kg -
Badesalz für Vögel - Oropharma Oro-Bath 300g für glänzende Federn
Normale prijs €9,69 EURAanbiedingsprijs €9,69 EUR Normale prijsEenheidsprijs €32,30 per kg -
Röhnfried Biologische Luchtverfrisser 400ml
Normale prijs €16,29 EURAanbiedingsprijs €16,29 EUR Normale prijsEenheidsprijs €40,73 per l -
Beukenhoutkrullenstrooisel 5 kg
Normale prijs €11,09 EURAanbiedingsprijs €11,09 EUR Normale prijsEenheidsprijs €2,22 per kg -
Natuurlijke handspatel met kunststof handvat 18 cm
Normale prijs €7,39 EURAanbiedingsprijs €7,39 EUR Normale prijsEenheidsprijs per -
Natuurlijke handspatel met kunststof handvat 13 cm
Normale prijs €5,49 EURAanbiedingsprijs €5,49 EUR Normale prijsEenheidsprijs €5,49 per item -
Vloerschraper zonder steel 30 cm
Normale prijs €13,29 EURAanbiedingsprijs €13,29 EUR Normale prijsEenheidsprijs per -
Vloerschraper zonder steel 20 cm
Normale prijs €12,99 EURAanbiedingsprijs €12,99 EUR Normale prijsEenheidsprijs per -
Versele-Laga Colombine Bianco Impact White 20 kg
Normale prijs €17,99 EURAanbiedingsprijs €17,99 EUR Normale prijsEenheidsprijs €0,90 per kg -
1 x handspatel 20 cm breed groen (A12)
Normale prijs €4,59 EURAanbiedingsprijs €4,59 EUR Normale prijsEenheidsprijs per