-
Eurital badzout 1 kg
Normale prijs €8,49 EURAanbiedingsprijs €8,49 EUR Normale prijsEenheidsprijs €8,49 per kg -
Tabakstelen, kort 2 kg hoogwaardig nestmateriaal
Normale prijs €14,79 EURAanbiedingsprijs €14,79 EUR Normale prijsEenheidsprijs €7,40 per kg -
Tabakstelen, lang 2 kg
Normale prijs €18,29 EURAanbiedingsprijs €18,29 EUR Normale prijsEenheidsprijs €9,15 per kg -
Erwtenstro 10kg
Normale prijs €20,89 EURAanbiedingsprijs €20,89 EUR Normale prijsEenheidsprijs €2,09 per kg -
Beyers Thermae Badzouten 750g
Normale prijs €10,39 EURAanbiedingsprijs €10,39 EUR Normale prijsEenheidsprijs €13,85 per kg -
Röhnfried Diatomeeënaarde Spray 400ml
Normale prijs €14,69 EURAanbiedingsprijs €14,69 EUR Normale prijsEenheidsprijs €36,73 per l -
Röhnfried Kiezelgoer Puur 600g
Normale prijs €15,89 EURAanbiedingsprijs €15,89 EUR Normale prijsEenheidsprijs €26,48 per kg -
Versele-Laga Colombine Bodenbelag 18,5 kg – Einstreu für den Taubenschlag
Normale prijs €14,89 EURAanbiedingsprijs €14,89 EUR Normale prijsEenheidsprijs €0,80 per kg -
Beyers Fino Tauben Badesalz 660 g – Badezusatz zur Gefiederpflege
Normale prijs €6,49 EURAanbiedingsprijs €6,49 EUR Normale prijsEenheidsprijs €9,83 per kg -
FooFine Badzouten 1 kg
Normale prijs €8,49 EURAanbiedingsprijs €8,49 EUR Normale prijsEenheidsprijs €8,49 per kg -
Vanhee Vanisan bad 6500 - 1,2 kg
Normale prijs €13,39 EURAanbiedingsprijs €13,39 EUR Normale prijsEenheidsprijs €11,16 per kg -
1 x handspatel 16 cm breed groen (A11)
Normale prijs €4,49 EURAanbiedingsprijs €4,49 EUR Normale prijsEenheidsprijs per -
Duo Anti Milbe Bademixtur 5 l – Großgebinde für Tauben und Geflügel
Normale prijs €45,20 EURAanbiedingsprijs €45,20 EUR Normale prijsEenheidsprijs per -
Duo Anti Milbe Bademixtur 2,5 l – Badezusatz für Tauben und Geflügel
Normale prijs €26,20 EURAanbiedingsprijs €26,20 EUR Normale prijsEenheidsprijs per -
Duo Anti Milbe Bademixtur 1 l – Badezusatz für Tauben und Geflügel
Normale prijs €12,50 EURAanbiedingsprijs €12,50 EUR Normale prijsEenheidsprijs per