-
Eurital Vetch Bird Feed Protein 2,5 kg Single Feed
Regular price €5,99 EURSale price €5,99 EUR Regular priceUnit price €2,40 per kg -
Black Corn Pigeon Feed 5 kg Eurital
Regular price €12,39 EURSale price €12,39 EUR Regular priceUnit price €2,48 per kg -
Linseed 2,5 kg Eurital for Pigeons, Birds, Horses – Energy & Digestion
Regular price €6,89 EURSale price €6,89 EUR Regular priceUnit price €2,76 per kg -
Brown flaxseed 5 kg - Eurital - Pigeons, Birds, Horses - Single feed
Regular price €13,79 EURSale price €13,79 EUR Regular priceUnit price €2,76 per kg -
Wild Bird Scatter Feed Eurital 5 kg - Versatile Seed Mix
Regular price €10,79 EURSale price €10,79 EUR Regular priceUnit price €2,16 per kg -
Wild Bird Fat Feed 5 kg Shell-Free from Eurital
Regular price €12,39 EURSale price €12,39 EUR Regular priceUnit price €2,48 per kg -
Canary Seed Eurital 2,5 kg Single Feed for Ornamental Birds
Regular price €7,49 EURSale price €7,49 EUR Regular priceUnit price €3,00 per kg -
Eurital Canary Seed 5 kg Ornamental Bird Food For Budgies And Parrots
Regular price €13,79 EURSale price €13,79 EUR Regular priceUnit price €2,76 per kg -
Eurital Unshelled Peanuts 2,5kg Bird Food Premium Treats
Regular price €12,39 EURSale price €12,39 EUR Regular priceUnit price €4,96 per kg -
Eurital Nyjer Seed – Oil-Rich Seed as a Single Feed for Wild Birds
Regular price From €4,79 EURSale price From €4,79 EUR Regular priceUnit price €4,79 per kg -
Eurital Japan Millet – Protein-Rich Single-Ingredient Feed for Animals
Regular price From €9,19 EURSale price From €9,19 EUR Regular priceUnit price €3,68 per kg -
Eurital White Blanched Broken Peanuts 1 kg – Bird Feed, Tested for Aflatoxins
Regular price €5,29 EURSale price €5,29 EUR Regular priceUnit price €5,29 per kg -
Sunflower Seeds in Shell 2.5kg Eurital Bird Food
Regular price €8,09 EURSale price €8,09 EUR Regular priceUnit price €3,24 per kg -
Barley for Birds 5 kg Single Feedstuff from Eurital
Regular price €9,19 EURSale price €9,19 EUR Regular priceUnit price €1,84 per kg -
Toasted soybeans 2,5 kg Eurital protein-rich feed
Regular price €6,89 EURSale price €6,89 EUR Regular priceUnit price €2,76 per kg