-
Refona Mite Booster Refill Cartridge with Predatory Mites
Regular price €4,70 EURSale price €4,70 EUR Regular priceUnit price per -
Refona Mite Booster Complete Set – Holder with Predatory Mite Cartridge
Regular price €7,00 EURSale price €7,00 EUR Regular priceUnit price per -
Dutchy's 10,000 Predatory Mites by Refona – Biological Control for Red Bird Mites
Regular price €39,80 EURSale price €39,80 EUR Regular priceUnit price per -
Dutchy's 5,000 Predatory Mites by Refona – Biological Control Against Red Bird Mites
Regular price €24,10 EURSale price €24,10 EUR Regular priceUnit price per -
Dutchy's 2,500 Predatory Mites by Refona – Organic Control for Red Bird Mites
Regular price €15,20 EURSale price €15,20 EUR Regular priceUnit price per -
Eurital Bird Sand with Lime & Anise for Healthy Ornamental Birds
Regular price From €5,69 EURSale price From €5,69 EUR Regular priceUnit price €0,77 per kg -
Bird Bathing Salt - Oropharma Oro-Bath 300g for Shiny Feathers
Regular price €9,69 EURSale price €9,69 EUR Regular priceUnit price €32,30 per kg -
Röhnfried Bio-Air-Fresh 400ml – Air Improver with Essential Oils for Pigeon Loft
Regular price €16,29 EURSale price €16,29 EUR Regular priceUnit price €40,73 per l -
Eurital Beech Wood Shavings Bedding 5 kg
Regular price €11,09 EURSale price €11,09 EUR Regular priceUnit price €2,22 per kg -
Putty Knife 18 cm Plastic Handle by Natural
Regular price €7,39 EURSale price €7,39 EUR Regular priceUnit price per -
Natural hand spatula with plastic handle 13 cm
Regular price €5,49 EURSale price €5,49 EUR Regular priceUnit price €5,49 per item -
Floor scraper without handle 30 cm
Regular price €13,29 EURSale price €13,29 EUR Regular priceUnit price per -
Eurital 20 cm stainless steel floor scraper without handle for paint & adhesive
Regular price €12,99 EURSale price €12,99 EUR Regular priceUnit price per -
Versele-Laga Colombine Bianco Whitewash 20 kg – Whitewash for the Pigeon Loft
Regular price €17,99 EURSale price €17,99 EUR Regular priceUnit price €0,90 per kg -
Eurital Hand Putty Knife 20 cm, Steel, Green, A12, Hanging Hole
Regular price €4,59 EURSale price €4,59 EUR Regular priceUnit price per